CVITCH LYŽAŘSKÝ CAMP

7.3. - 12.3.2022


AKTUÁLNÍ POČET PŘIHLÁŠENÝCH: (plně obsazeno)V týdnu od pondělí 7.3.2022 do soboty 12.3.2022 organizujeme pod projektem CVITCH lyžařský camp ve Špindlerově Mlýně

Datum: pondělí 7.3.2022 - sobota 12.3.2022
- odjezd: pondělí 7.3. 9:00 - Beroun (bude upřesněno)
- návrat: sobota 12.3. 14:00 - Beroun (bude upřesněno)

Místo konání:
Pension Krausovy Boudy
Špindlerův Mlýn, Labská 13, 543 51

Kapacita campu: 30 dětí

Uzávěrka přihlášek: 10.12.2021

Pro děti od 5. do 9. třídy základních škol (11 - 15 let)

Doprava: Autobus (odjezd z Berouna + místo a případné další zastávky budou upřesněny)

Cena: 6 900,- 

V případě zrušení campu z důvodu covidových opatření vracíme 100% částky.


Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Více informací níže:Jde o mimoškolní sportovní kurz, s čím je nutné počítat. V žádném případě ale nechceme, aby Vaše děti školní výuku zameškaly. Proto bude každý den na programu školní dvouhodinka, kdy se společně s dětmi budeme věnovat domácím úkolům. Věříme, že uvolnění dětí ze školy proběhne bez komplikací. Doporučujeme konzultovat se třídními učiteli. 

Celý týden bude nabitý zimními aktivitami, zábavnými soutěžemi, hrami, ale především lyžováním! Lyžování je hlavní náplní campu, proto bude na programu každý den. Program bude doplněn také o mnoho teoretických a praktických věcí tak, aby si děti z campu odnesly co nejvíce nových poznatků.

(Program na celý týden bude doplněn)

Ubytování bude zajištěno v krásném Pensionu Krausovy Boudy ve Špindlerově Mlýně, který se nachází na lyžařské sjezdovce Labská. Lyžování ale bude probíhat v celém skiareálu Špindlerův Mlýn podle lyžařské úrovně přihlášených dětí.

www.krausovyboudy.cz

Náš lyžařský camp je určen pro všechny děti od 5. do 9. třídy, tedy od 11 do 15 let, které se chtějí zdokonalit ve sjezdovém lyžování. Předpokladem je, že dítě není úplný začátečník, ale zvládá základy zatáčení a zastavování.

V ceně je zahrnuto ubytování v Pensionu Krausovy Boudy s plnou penzí, tedy snídaní, obědem, večeří a svačinami, autobusová doprava, 4 denní skipass do celého areálu Špindlerův Mlýn, dárkové předměty Cvitch, ceny do soutěží a odměna pro instruktory.

V případě, že by se lyžařský camp nemohl konat z důvodu protiepidemiologických opatření, jsme zavázáni k vrácení 100% částky. 

Samozřejmostí je dodržování všech hygienických předpisů a aktuálních opatření, které průběžně sledujeme a informace pro Vás budeme aktualizovat.

MÍSTO KONÁNÍ

Pension Krausovy Boudy
Špindlerův Mlýn
Labská 13, 543 51