ZIMNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY


Dřepkins! Aneb kdo nezažil správný lyžařský kurz, jako by nebyl. Organizace takových kurzů není někdy z pohledu pedagogů jednoduchá. Taková akce musí být naplánována do nejmenších detailů a může to být spousta starostí. A proto jsme tu my! 

Potřebujete pomoct s organizací lyžařských kurzů nebo Vám chybí lyžařský instruktor? My Vám pomůžeme! Pomůžeme s organizací lyžarských kurzů na území České republiky od dopravy, ubytování přes výuku na svahu až po samotný program kurzu, včetně např. zábavných přednášek a workshopů. 

Mnohdy se také setkáváme se situacemi, kdy není pro lyžařské kurzy dostatek osvědčených instruktorů a i když už máte naplánovaný lyžařský kurz a chybí Vám instruktor, i v takovém případě můžeme přijít s pomocnou rukou.

Chcete tedy uspořádat lyžařský kurz pro děti a pouze Vám chybí instruktor pro výuku na svahu? Nemáte s organizací zkušenosti a nechcete nic podcenit? Nevíte jakou vhodnou lokalitu zvolit? Žádný problém, veškeré vaše plány a požadavky probereme při konzultaci, kde si upřesníme veškeré informace a my vám připravíme lyžařský kurz přesně podle vašich představ a požadavků na míru.

Lyže, snowboardy, běžky, skialpy nebo pěší tůry, to vše můžeme do programu zahrnout, aby měly děti na svůj zimní pobyt jen ty nejlepší vzpomínky.

Jak to funguje?

Kontaktujte nás emailem nebo na mobilní telefon s požadavkem o výpomoc nebo organizaci lyžařského kurzu. My si s Vámi domluvíme v nejbližším možném termínu konzultaci, kde probereme veškeré detaily a s čím vším Vám můžeme pomoci. Následně připravíme všechny potřebné podklady a začneme lyžařský kurz realizovat.