LYŽAŘSKÝ CAMP

22.2. - 25.2.2023


AKTUÁLNÍ POČET VOLNÝCH MÍST: 6


V týdnu od středy 22.2.2023 do soboty 25.2.2023 organizujeme společně se Základní a Mateřskou školou Montessori Beroun lyžařský camp ve Špindlerově Mlýně.

Datum: středa 22.2.2023 - sobota 25.2.2023
- odjezd: středa 22.2. 
- návrat: sobota 25.2. 

Místo konání:
Hotel Esprit
Špindlerův Mlýn, Svatý Petr 76, 543 51

Pro děti od 3. do 9. třídy základních škol

Doprava: (bude upřesněno)

Cena: 6 800,- 

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Více informací níže: (bude doplněno)Jde o mimoškolní sportovní kurz, s čím je nutné počítat. V žádném případě ale nechceme, aby Vaše děti školní výuku zameškaly. Proto bude každý den na programu školní dvouhodinka, kdy se společně s dětmi budeme věnovat domácím úkolům. Věříme, že uvolnění dětí ze školy proběhne bez komplikací. Doporučujeme konzultovat se třídními učiteli. 

Celý týden bude nabitý zimními aktivitami, zábavnými soutěžemi, hrami, ale především lyžováním! Lyžování je hlavní náplní campu, proto bude na programu každý den. Program bude doplněn také o mnoho teoretických a praktických věcí tak, aby si děti z campu odnesly co nejvíce nových poznatků.

(Program na celý týden bude doplněn)

Ubytování bude zajištěno v krásném Pensionu Krausovy Boudy ve Špindlerově Mlýně, který se nachází na lyžařské sjezdovce Labská. Lyžování ale bude probíhat v celém skiareálu Špindlerův Mlýn podle lyžařské úrovně přihlášených dětí.

www.krausovyboudy.cz

Náš lyžařský camp je určen pro všechny děti od 5. do 9. třídy, tedy od 11 do 15 let, které se chtějí zdokonalit ve sjezdovém lyžování. Předpokladem je, že dítě není úplný začátečník, ale zvládá základy zatáčení a zastavování.

V ceně je zahrnuto ubytování v Pensionu Krausovy Boudy s plnou penzí, tedy snídaní, obědem, večeří a svačinami, autobusová doprava, 4 denní skipass do celého areálu Špindlerův Mlýn, dárkové předměty Cvitch, ceny do soutěží a odměna pro instruktory.

V případě, že by se lyžařský camp nemohl konat z důvodu protiepidemiologických opatření, jsme zavázáni k vrácení 100% částky. 

Samozřejmostí je dodržování všech hygienických předpisů a aktuálních opatření, které průběžně sledujeme a informace pro Vás budeme aktualizovat.

MÍSTO KONÁNÍ

Pension Krausovy Boudy
Špindlerův Mlýn
Labská 13, 543 51