CO JE PROJEKT CVITCH?


Na začátku jsme byli tři mladí sportovci s vizí dělat co je baví a naplňuje, tedy sport a zdravý životní styl. Nyní je nás už pět! Tělesné pohybové aktivity jsou nedílnou součástí našich životů. Provází nás odmalička každý den.
Neustále se snažíme zlepšovat a nabírat zkušenosti. Zkušenosti, které rádi předáváme dál a proto je tu projekt CVITCH!


Náš tým:


Náš sportovní projekt CVITCH vznikl se záměrem spojit všechny naše aktivity týkající se sportu a zdravého životního stylu pod jednu značku a díky tomu se dostat blíž nejen dětem, ale i dospělým a mít tak možnost předávat své zkušenosti. Původní myšlenka a iniciace projektu vznikla v roce 2019 a od té doby neustále svůj nápad rozšiřujeme. Platformu CVITCH tak chceme využívat pro různé druhy podpory sportovců, ale i nesportovců, organizovat sportovní akce nebo Vám nabídnout online rozhraní, které Vás naučí zdravému režimu, stravě a pohybu. A co děláme konkrétně?

Dominika před pár lety propadla kouzlu fitness, takže většinou cvičí. Cvičí sama, cvičí se svými klienty a cvičí také s vámi online. Odmalička ale také tančí, což ji stále nepřestalo bavit, a tak si ráda přeběhne z fitka do tanečního sálu za dětmi, ale i dospělými nebo na divadelní jeviště. Tomáš hraje basketbal, zimu tráví na lyžích a léto většinou někde v přírodě na kole. Kromě toho tráví hodně času s dětmi, ať už na trénincích, ve školních hodinách nebo na různých kurzech. Jiří zase nejčastěji běhá za fotbalovým míčem. Dnes už jsou ale jeho priority také hlavně v trénování a dětem rád předává všechny své znalosti. V roce 2021 se k nám připojili dva noví členové. Marcel, který si ve svém mladém věku vyzkoušel několik různých sportů na závodní úrovni od plavání, veslování až po tenis. A Míša, mladší sestra Tomáše, která se aktivně zapojuje do projektu jako nejmladší člen. Sama velmi ráda nabírá zkušenosti především v organizování sportovních akcí a dlouhá léta se věnuje především tanci. Všechny tyto aktivity mají pro nás jeden společný znak, a to takový, že pohyb je náš denní chléb. A proto vznikl tento projekt, který všechny naše aktivity spojí dohromady!

"Sport mě provází odmalička, provozuji ho každý den, studuji ho a také v něm pracuji. 25 let není dlouhá doba, ale nějaké ty zkušenosti jsem už získal. Zkušenosti, které chci předávat dál, a proto jsem moc rád, že se nám povedlo projekt CVITCH zrealizovat..." (Tomáš, 2020)