PŘEDNÁŠKY

PŘEDNÁŠKY

Do vaší firmy / školy / skupiny přijedeme s přednáškou na míru.
Chceme naučit co nejvíce lidí základním pravidlům, se kterými dojdete k úspěchu ať už v oblasti výživy nebo zdravého pohybu.PŘEDNÁŠKY PRO DĚTI DO ŠKOL

Už od dětství si tvoříme stravovací návyky, a i když mají rodiče a strava v domácím prostředí největší vliv, čím jsou děti starší, tím více se samy rozhodují, co budou jíst a málokdy jde o kvalitní stravu.
Snažíme se zábavnou a interaktivní cestou vysvětlim školákům, že jídlo slouží jak k potěšení, tak ale k zdravému pocitu v našem těle.
V dnešní době velkého výskytu obezity nebo problémů s příjmem potravy je potřeba děti vzdělávat v oblastni stravy a případně i pohybu.

PŘEDNÁŠKY DO VAŠICH FIREM

Sedavá zaměstnání nebo dnešní uspěchaná doba nás často přivede k zapomínání na naše zdraví a pohyb. Můžeme přijet přímo k vám do firmy a vzdělat vaše zaměstnance v oblasti zdravé výživy a nebo vykompenzovat hodiny sezení na židli zdravým tréninkem a předvedením protahovacích metod k lepšímu držení těla.
Kontaktujte nás a domluvme se na té nejlepší variantě pro vás a vaši firmu.WORKSHOPY :
Jak se správně stravovat, nastavit si tréninkový plán, kompenzovat sedavé zaměstnání, uklidnit tělo i mysl, začít vůbec s nějakým režimem..
Toto všechno probíráme na prodlouženém víkendovém workshopu, kde se sportuje, dobře jí a vzdělává v oblasti fitness a zdravého pohybu.
Užijete si i spoustu srandy a krásný relax.Kde :
Nejbližší termín :Bližší informace :