DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN 13.9.2020

18.09.2020

V neděli 13.9. úspěšně proběhl sportovní dětský den v areálu Základní školy Loděnice pod vedením instruktorů projektu Cvitch.

Z pochopitelných důvodů bohužel tento sportovní den nemohl proběhnout ve velkém rozsahu, ale i přesto se Tomáš Skoupý, Jiří Prokop a Dominika Girethová rozhodli uspořádat pro děti krásný den plný sportu. Celý den probíhal v duchu nabitého programu, který zahrnoval spoustu her a pohybových aktivit pro děti a kromě klasických sportovních her a disciplín si znovu děti měly možnost vyzkoušet nové netradiční sporty a také zazávodit v nových disciplínách. Pod vedením zkušených lektorů se děti učily novým pohybovým dovednostem a celý den soutěžily v mnoha disciplínách. Věříme, že si děti kromě hodnotných cen odnesly také skvělé zážitky a nabraly nové zkušenosti s různými sporty.

Děkujeme za podporu a finanční příspěvek obci Loděnice, Základní škole Loděnice za poskytnutí prostor a restauraci Ve Století za výborné občerstvení pro všechny účastníky. Naviděnou na dalších sportovních akcích!